Тамада або ведучий повинен уміти підтримувати святкову атмосферу, тримати настрій гостей на піднесенні та вчасно змінювати активності. Ігри — це не лише конкурси, а й більш спокійні, але не менш цікаві розваги, які можна додати до сценарію новорічного корпоративу. Після конкурсів можна продовжити святкування за столом або запросити всіх до спільного танцю, щоб завершити вечір на позитивній ноті. Наприклад, включити смішну музику, під яку буде дуже важко пересуватися таким чином, або змусити гравців під час бігу бурмотіти смішні фрази.
Непременно заинтересует:
Починає звучати музика, завдання команд зробити з підручних, присутніх на учасниках деталей (біжутерія, шнурки, одяг) ланцюжок. Знімати при цьому гравці можуть все, що конкурси на новорічний корпоратив їм заманеться, включаючи нижню білизну. Чия ланцюг виявиться довшим, та команда перемогла. Учасники по черзі витягують стікери, на яких написані частини тіла та приклеюють їх у відповідні місця. За командою ведучого люди вишиковуються в колону, він видає їм ще одні стікери, але не показують.
Готові прикольні конкурси на новорічний корпоратив для співробітників
Всі інші гості просто не зможуть утриматися від сміху.
В цей час інший з гравців робить коктейль з напоїв, що стоять на столі.
Вони повинні імітувати знаменитість у поведінці, одязі та голосі.
Учасникам однієї команди видають по два аркуші паперу формату А4, а одному – один аркуш.
Учасникам пропонується з відстані 3 м накинути на пляшку кільце. Той, кому вдається накинути кільце на повну пляшку, забирає її в якості призу. Кількість кидків для одного учасника потрібно обмежити.Кільце вирізається з тонкого картону.
Конкурси для корпоративу на Новий рік
У цій грі кожен учасник повинен вигадати римоване продовження до будь-якої пропозиції, яку виголошує ведучий. Кожен учасник повинен додати своє римування послідовно, один за https://wizardsdev.com/ одним. Переможцем стає той, хто назве останнє римування. Ця гра передбачає, що кільком учасникам пліч-о-пліч заплющують очі, а ведучий починає годувати їх різними стравами. Учасники повинні визначити на смак всі страви, які були їм подані. Той, хто зможе правильно визначити більше страв, стає переможцем.
Карта бойових дій 6 січня 2025: ЗСУ відбили 47 атак росіян на Курському напрямку
Гравці передають один одному під столом цукерку. Завдання ведучого – піймати кого-небудь з скільки заробляє програміст гри ків на передачу цукерки. Хочете цікаво та весело провести час із колегами? Не всі люди люблять фотографуватися через побоювання погано вийти на знімку, але після свята мають залишатися фотографії на згадку. Для конкурсу бажано підібрати різностатеві пари. Якщо дівчаток або хлопчиків не вистачає, то можна підібрати пари поколоритніше — гостям має бути весело.
Звичка збиратися робочими колективами залишилася у багатьох поколінь, ставши символом радянської доби.
В руках ведучого знаходиться 5-7 конвертів, в кожному з яких є рядок з популярної пісні (всі пісні повинні бути різними).
Кожен починає з фрази «Я ніколи не …» і говорить, що він жодного разу в житті не робив.
Відмінно зайде проста і всім знайома гра «Я ніколи не …».
Кредитка или наличные: что лучше выбрать для повседневных трат?
У конкурсі повинні бути обрані 2 команди по 5 осіб. Заздалегідь готується 5-ти метрова мотузка. Через кожен метр до мотузки пришиваються новорічні шапочки. Гравці надягають шапочки на голови і танцюють під ритмічну музику. Виграє та команда, у яких шапочки на головах залишаються на місці. Тільки учасників конкурсу необхідно попередити, що шапочки руками притримувати не можна.
Аматорські виступи, пісні під гітару, гумористичні грамоти — усе це створювало атмосферу, що залишала теплі спогади. Для проведення цього конкурсу знадобиться реквізит і він же приз — 5-літровий бочонок пива. Замість бочки пива можна використовувати ящик кока-коли або іншого напою в тарі, яка не б’ється. Ведучий поділяє людей на команди та дає кожній з них завдання. Наприклад, можна попросити учасників створити власну версію відомого танцю або скласти вірш на задану тему.